Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte önem kazanan başlıca unsurlardan biri olmuştur. Dünyanın global bir köy haline gelmesi ve endustri 4.0 gelişmeleriyle birlikte, web siteler artık çağın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sizin ve markanızın internet üzerindeki kimliğini, web siteniz temsil eder.
Markanızı Google ve diğer arama motorlarında ön plana çıkartmak istiyorsanız, işte tam bu sebeple benzersiz bir web tasarım çalışması yapılmalıdır.

Tasarım işi gerçekten uzmanlık gerektiren bir iştir. Sitenizin içeriği, seçilen görselleri, butonların konumlandırılması ve blog içerikleri doğru planlanarak faaliyete alınmalıdır. Sadece olması için yapacağınız bir web sitenin, işletmenize katkı sağlamayacağı gerçektir. Pazarınıza ve kitlenize özel bir çalışma yapmak, sizi rakiplerinizden daima daha ön plana çıkaracaktır.

Bütün bu sürecin doğru yönetilmesi, sizi hayal bile edemeyeceğiniz karlılığa ulaştıracaktır. Tüm bu süreç için web tasarım danışmanlığı hizmetimden yararlanmanız yeterlidir.

 

web tasarım

 

Web Tasarım Danışmanlığı Nedir?

Web Tasarım danışmanlığı, sitenize ve size özel bir uzmanı birim/maliyet ile kiralayarak sizin için çalışmasını sağlamanızdır. Sitenin eksik analizini, hatalarını ve yapılması gerekenleri sektörünüze ve size özel olarak sunan bir hizmet olarak nitelendirilebilir.

Web tasarım danışmanlığı kapsamında projenizi dinliyor, sizin hayallerinize özel bir içeriği çıkarmak adına çalışıyorum. Firmanızın online dünyadaki itibarına ve prestijine ivme kazandırıp, süreci daha etkin yöneterek firmanız ile hedef kitleniz arasında etkili bir iletişim aracı oluşturmanızı mümkün kılıyorum.

 

Peki Nereden Başlamalıyım?

Her web sitesinin, her projenin kendine has yapısı olması sebebiyle, projeye özel çalışma yapılması önemlidir. İyi bir uzman, projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde doğru bir çalışma planı oluşturarak, işlemlerine başlamalıdır. “Nasıl olacak bu iş?” ve “Bu işi nasıl yapacağız?” gibi soruları kafanıza takmanıza gerek yok. Gelin sektörünüze özel web tasarım stratejinizi bugün birlikte belirleyelim.

 

Eğer sizde bir kurumsal web tasarım danışmanı arıyorsanız, doğru yerdesiniz…

NELERİ NASIL YAPIYORUM?

  • Sektör, rakipler ve rekabet analizinizi yapıyorum,
  • Mevcut sitenizin ve durumunuzu son kullanıcı deneyimine göre inceliyorum,
  • Projenizi sizden dinleyip neler yapabileceğimi paylaşıyorum,
  • Anlattıklarınıza uygun taslağı belirliyorum,
  • Geri dönüşünüze göre toplam işlem sürecini analiz edip iletiyorum,
  • Ve son olarak hayalinizdeki sitenin maliyetini sizinle paylaşıyorum.

SEO ve Google Ads ile ilgili danışmanlık hizmetlerim için: hi@batuhann.com adresime mail atabilirsiniz.