Web Tasarım

Web Tasarım Nedir ve Neden Yapılır?

Web Tasarım, Dünya üzerinde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte önem kazanan başlıca unsurlardan biri olmuştur. Dünyanın global bir köy haline gelmesi ve endüstri 4.0 gelişmeleriyle birlikte, web siteler artık çağın vazgeçilmezi haline gelmiş ve kartvizitlerin yerini web siteler almaya başlamıştır. Sizin ve markanızın internet üzerindeki itibarını, web siteniz temsil eder. Sitenizi, Google ve diğer arama motorlarında ön plana çıkartmak istiyorsanız benzersiz bir web tasarım sahip olmanız gerekir.

Tasarım işi, uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Sitenizin içeriği, seçilen görselleri, butonların konumlandırılması ve blog içerikleri doğru planlanarak faaliyete alınmalıdır. Sadece faaliyette olan bir web sitesi olması için, web sitesi yaptırılmamalıdır. Çünkü bu size ve markanıza fayda sağlamayacaktır. Pazarınıza ve kitlenize özel bir çalışma yaptırmak, sizi rakiplerinizden daima daha ön plana çıkaracaktır.

Bütün bu sürecin doğru yönetilmesi, sizi hayal bile edemeyeceğiniz kârlılığa ulaştıracaktır. Tüm bu süreç için web tasarım danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

web-tasarım
Web Tasarım

Web Tasarım Danışmanlığı Nedir?

Web Tasarım Danışmanlığı, sitenize ve size özel bir web tasarım uzmanını birim/maliyet ile kiralayarak sizin için çalışmasını sağlamanızdır. Sitenin eksik analizini, pazar ihtiyaçlarını, hatalarınızı ve yapılması gerekenleri sektörünüze ve size özel olarak sunan bir hizmet olarak nitelendirilebilir. Profesyonel Web Tasarımlar bu analizlerin sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Web Tasarım Danışmanlığı kapsamında projenizi dinliyor, sizin hayalinize özel içeriği çıkarmak için çalışıyoruz. Firmanızın online dünyadaki itibarına ve prestijine ivme kazandırıp, süreci daha etkin yöneterek firmanız ile hedef kitleniz arasında etkili bir iletişim oluşturuyoruz.

 

Web Tasarım Ajansları Ne İş Yaparlar?

Web Tasarım Ajansları; sektörünüzün eksik analizini yaparken, kullanıcı deneyimi ve hız iyileştirmeleri ile mevcuttaki içeriklerinin kapsamlı olarak revize edilmesi sürecini kapsar. Yaptığı doğru çalışmalar ile siteye ziyaretçi akışı sağlayarak, sitenizin tanınmasını ve standardını artırmaya yönelik çalışmalar yapar.

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Ücretsiz bilgi almak için, bizi hemen arayın.

Web Tasarım Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Her web sitenin birbirinden farklı olduğu gibi, her tasarım sürecide birbirinden farklıdır. Web Tasarım fiyatlarının ve ücretlerinin hesaplanması birkaç temel unsura dayanır.

 • Web site kapsamının/sürecin alacağı zaman fiyatlandırmayı etkiler.
 • Sektörlerin büyüklüğü ve sayfa sayısı fiyatlandırmayı etkiler.
 • Web sitenin mevcut durumu ve talep edilen içerikler fiyatlandırmayı etkiler.

 

Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 1. Web Tasarım süreçleri kaç günde tamamlanmaktadır?

  Her sektörün büyüklüğü ve rekabeti farklı olduğu için, süreç analizi yapıldıktan sonra ortalama bir süre verilebilir. Ancak ortalama süreç olarak; minimum 7 iş günü, maksimum 30 iş günü denilebilir.

 2. Sitemizin tasarımındaki ve hızındaki problemleri iyileştiriyor musunuz?

  Google’ın websiteler’de önemsediği 2 temel unsur; kullanıcı deneyimi (UI&UX) ve sayfaların hızlı açılması konusudur. Süreç analizinizi ve planlamanızı yaparken, web sitenizdeki iyileştirilmesi gereken noktaları tespit ediyorum. Ardından siteniz üzerindeki kullanıcı deneyimini ve dolaylı olarak aksiyonu artıracak iyileştirmeleri ve hız sorununuzu kalıcı olarak çözüyorum.

 3. Yaptığınız çalışmalardan sonra destek veriyor musunuz?

  Sağladığım bütün tasarım hizmetlerinde, 30 gün ücretsiz danışmanlık ve teknik destek sağlamaktayım.

Web Tasarım Hizmetinizi, Doğru Ajanstan Alın!

seo-danışmanı-batuhann

Bazı Müşterilerimiz

batuhann-referanslar

İstanbul Merkez Ofis

Londra Merkez Ofis