Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım, internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte önem kazanan başlıca unsurlardan biri olmuştur. Dünya’nın global bir köy haline gelmesi ve endüstri 4.0 gelişmeleriyle birlikte, web siteler artık çağın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sizin ve markanızın internet üzerindeki kimliğini, web siteniz temsil eder. Sitenizi, Google ve diğer arama motorlarında ön plana çıkartmak istiyorsanız benzersiz bir web tasarıma sahip olmanız gerekir.

Tasarım işi, uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Sitenizin içeriği, seçilen görselleri, butonların konumlandırılması ve blog içerikleri doğru planlanarak faaliyete alınmalıdır. Sadece faaliyette olan bir web sitesi olması için, web sitesi yaptırılmamalıdır. Çünkü bu size ve markanıza fayda sağlamayacaktır. Pazarınıza ve kitlenize özel bir çalışma yaptırmak, sizi rakiplerinizden daima daha ön plana çıkaracaktır.

Bütün bu sürecin doğru yönetilmesi, sizi hayal bile edemeyeceğiniz kârlılığa ulaştıracaktır. Tüm bu süreç için web tasarım danışmanlığı hizmetimden faydalanabilirsiniz.

web-tasarım

Web Tasarım Danışmanlığı Nedir?

Web Tasarım Danışmanlığı, sitenize ve size özel bir web tasarım uzmanını birim/maliyet ile kiralayarak sizin için çalışmasını sağlamanızdır. Sitenin eksik analizini, hatalarını ve yapılması gerekenleri sektörünüze ve size özel olarak sunan bir hizmet olarak nitelendirilebilir. Profesyonel Web inşası böyle ortaya çıkartılır.

Web Tasarım Danışmanlığı kapsamında projenizi dinliyor, sizin hayalinize özel içeriği çıkarmak için çalışıyorum. Firmanızın online dünyadaki itibarına ve prestijine ivme kazandırıp, süreci daha etkin yöneterek firmanız ile hedef kitleniz arasında etkili bir iletişim oluşturuyorum.

 

Web Tasarım Danışmanı Ne İş Yapar?

Web Tasarım Danışmanı; sitenizin eksik analizini yaparken, kullanıcı deneyimi ve hız iyileştirmeleri ile mevcuttaki içeriklerinin kapsamlı olarak revize edilmesi sürecini kapsar. Yaptığı doğru çalışmalar ile siteye ziyaretçi akışı sağlayarak, sitenizin tanınmasını ve standardını artırmaya yönelik çalışmalar yapar.

 

Web Tasarım Hizmetinde Neler Sağlıyorum?

 • Sektör, rakipler ve rekabet analizi
 • Var ise mevcut sitenizin durumu ve son kullanıcı deneyimi incelemesi
 • Var ise site içi optimizasyon
 • Sıfır siteler için proje inşası ve süreç analizi
 • İşlem süreci analizi ve fiyat bilgisi paylaşımı
 • Yol haritası belirleme ve raporlama

 

Web Tasarım Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Her web sitenin birbirinden farklı olduğu gibi, her tasarım sürecide birbirinden farklıdır. Web Tasarım fiyatlarının ve ücretlerinin hesaplanması birkaç temel unsura dayanır.

 • Web site kapsamının/sürecin alacağı zaman fiyatlandırmayı etkiler.
 • Sektörlerin büyüklüğü ve rekabet zorluğu fiyatlandırmayı etkiler.
 • Web sitenin mevcut durumu ve süreç durumları fiyatlandırmayı etkiler.

 

Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 1. Web Tasarım süreçleri kaç günde tamamlanmaktadır?

  Her sektörün büyüklüğü ve rekabeti farklı olduğu için, süreç analizi yapıldıktan sonra ortalama bir süre verilebilir. Ancak ortalama süreç olarak; minimum 7 iş günü, maksimum 30 iş günü denilebilir.

 2. Sitemizin tasarımındaki ve hızındaki problemleri iyileştiriyor musunuz?

  Google’ın websiteler’de önemsediği 2 temel unsur; kullanıcı deneyimi (UI&UX) ve sayfaların hızlı açılması konusudur. Süreç analizinizi ve planlamanızı yaparken, web sitenizdeki iyileştirilmesi gereken noktaları tespit ediyorum. Ardından siteniz üzerindeki kullanıcı deneyimini ve dolaylı olarak aksiyonu artıracak iyileştirmeleri ve hız sorununuzu kalıcı olarak çözüyorum.

 3. Yaptığınız çalışmalardan sonra destek veriyor musunuz?

  Sağladığım bütün tasarım hizmetlerinde, 30 gün ücretsiz danışmanlık ve teknik destek sağlamaktayım.

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Ücretsiz bilgi almak için, beni hemen arayın.

Web Tasarım Hizmetinizi, Doğru Uzmandan Alın!

seo-danışmanı-batuhann

Referanslarım Kimler?

batuhann-referanslar