Web Tasarım

Dünya üzerinde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte önem kazanan başlıca unsurlardan biri olmuştur. Dünyanın global bir köy haline gelmesi ve endüstri 4.0 gelişmeleriyle birlikte, web siteler artık çağın vazgeçilmezi haline gelmiş ve kartvizitlerin yerini web siteler almaya başlamıştır. Sizin ve markanızın internet üzerindeki itibarını, web siteniz temsil eder. Sitenizi, Google ve diğer arama motorlarında ön plana çıkartmak istiyorsanız benzersiz bir web tasarım sahip olmanız gerekir.

Web Tasarım Nedir ve Neden Yapılır?

Web Tasarım işi, uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Sitenizin içeriği, seçilen görselleri, butonların konumlandırılması ve blog içerikleri doğru planlanarak faaliyete alınmalıdır. Sadece faaliyette olan bir web sitesi olması için, web sitesi yaptırılmamalıdır. Çünkü bu size ve markanıza fayda sağlamayacaktır. Pazarınıza ve kitlenize özel bir çalışma yaptırmak, sizi rakiplerinizden daima daha ön plana çıkaracaktır.

Bütün bu sürecin doğru yönetilmesi, sizi hayal bile edemeyeceğiniz kârlılığa ulaştıracaktır. Tüm bu süreç için web tasarım danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Web Tasarım Danışmanlığı Nedir?

Web Tasarım Danışmanlığı, sitenize ve size özel bir web tasarım uzmanını birim/maliyet ile kiralayarak sizin için çalışmasını sağlamanızdır. Sitenin eksik analizini, pazar ihtiyaçlarını, hatalarınızı ve yapılması gerekenleri sektörünüze ve size özel olarak sunan bir hizmet olarak nitelendirilebilir. Profesyonel Web Tasarımlar bu analizlerin sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Web Tasarım Danışmanlığı kapsamında projenizi dinliyor, sizin hayalinize özel içeriği çıkarmak için çalışıyoruz. Firmanızın online dünyadaki itibarına ve prestijine ivme kazandırıp, süreci daha etkin yöneterek firmanız ile hedef kitleniz arasında etkili bir iletişim oluşturuyoruz.

Web Tasarım Ajansları Ne İş Yaparlar?

Web Tasarım Ajansları; sektörünüzün eksik analizini yaparken, kullanıcı deneyimi ve hız iyileştirmeleri ile mevcuttaki içeriklerinin kapsamlı olarak revize edilmesi sürecini kapsar. Yaptığı doğru çalışmalar ile siteye ziyaretçi akışı sağlayarak, sitenizin tanınmasını ve standardını artırmaya yönelik çalışmalar yapar.

Web Tasarım hizmetimizi etkili kılan şey nedir?

İhtiyaçlarınızı İnceliyoruz

Sektörünüze özel çözümler yaratırken, size özel tasarımlar üretiyoruz. Rakiplerinizin eksiklerini inceliyor ve onların önlerine geçmenizi sağlıyoruz.

Fikirden Çözüme Gidiyoruz

Fikirle yola çıkıyor ve size en uygun çözümü üretmek için projelendiriyoruz. Hayalinizdeki kurumsal tasarıma ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Markanızı İnşa Ediyoruz

Tüm bu yeni üretim sürecini tamamladığımız an markanızın online dünyadaki yeni itibarını ve görüntüsünü inşa ediyoruz.

“Eğer gerçekten ne istediğinizi biliyorsanız, ait olduğunuz yer Batuhan Bey ve ekibi olacaktır. Kaygı duymayın, arkanıza yaslanın ve sonuçlara odaklanın.”

PAZARLAMA DİREKTÖRÜ
Ayşe T. (Zarra Home)
FAQ

Web Tasarım Süreçleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Her sektörün büyüklüğü ve rekabeti farklı olduğu için, süreç analizi yapıldıktan sonra ortalama bir süre verilebilir. Ancak ortalama süreç olarak; minimum 7 iş günü, maksimum 30 iş günü denilebilir.

Google’ın websitelerde önemsediği 2 temel unsur; kullanıcı deneyimi (UI&UX) ve sayfaların hızlı açılması konusudur. Süreç analizinizi ve planlamanızı yaparken, web sitenizdeki iyileştirilmesi gereken noktaları tespit ediyoruz. Ardından siteniz üzerindeki kullanıcı deneyimini ve dolaylı olarak aksiyonu artıracak iyileştirmeleri ve hız sorununuzu kalıcı olarak çözüyoruz.

Sağladığımız bütün web tasarım hizmetlerinde, 30 gün ücretsiz danışmanlık ve teknik destek sağlamaktayız.

Şirketiniz için daha fazla gelir elde edin!

Birlikte yol yürüdüğümüz bazı özel markalar;