Sağlık Turizmi Danışmanlığı Ajansı

Sağlık turizmi yapmayı amaçlayan hastanelere ve kliniklere sunduğumuz profesyonel hizmetlerle; yurt dışından hasta girişi sağlıyor, markanızın yurt dışında tanınmasını ve döviz kazanmanızı sağlıyoruz.

Hasta Odaklı Reklamlar

Dünyanın diğer ucundaki bir hastaya dijital kanallar ve internet üzerinden ulaşarak tesisinizin sunduğu tedavileri ve tıbbi prosedürleri onlara anlatabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar çok potansiyel müşteriyi kalıcı müşteriye dönüştürmek için çevrimiçi reklamlar, web siteleri ve başvuru formları oluşturuyoruz.

Hasta kazanımını artırmak ve yurtdışı hasta getirme konusunda başarıyı garantilemek için en yeni pazarlama stratejilerini ve teknolojilerini kullanıyoruz. Deneyimli ekip üyelerimizle etkili dijital stratejiler sunarak markanızın görünürlüğünü artırıyor ve potansiyel müşterilerle etkileşim kurmanızı sağlıyoruz.

Sağlık Turizmi Ajansı Hizmetleri

Sağlık turizmi konusunda sadece reklamlarla sınırlı kalmıyoruz. Sosyal medya, web sitesi tasarımı ve SEO gibi hizmetleri 360 derece ve bütünleşik sunarak, markanızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Reklamlar ve organik arama sonuçları arasında doğru bir denge kurarak, verimliliği maksimum seviyeye çıkartıyoruz.

Sağlık Turizmine Nereden Başlamalıyım?

Sağlık sektöründe liderliğinizi sürdürmeniz ve genişlemeniz için, dijital pazarlama stratejilerimizle kaliteli leadler elde etmeniz gerekir. Tam bu noktada çok iyi bir sağlık turizmi ajansı ile çalışmanız gerekir. Sürecinizin ana başlangıç noktası burasıdır.

Kampanyaları, hasta adaylarınızın sizi tercih etmelerini sağlayacak şekilde tasarlıyoruz. Bütçenizi etkin bir şekilde yöneterek, her bir liranızın yüksek kaliteli leadler elde etmeniz için harcıyoruz.

Sağlık Turizmi Pazarlama Süreçlerine Neler Dahildir?

Sağlık Turizmi reklam hizmetlerimizi etkili kılan şey nedir?

Arama Amacını Eşleştirin

Doğru anahtar kelimeleri seçmek sizi yalnızca bir yere kadar götürecektir. Hedef anahtar kelimelerinizin arama amacını, tıklamaları yatırım getirisine dönüştüren reklam metni, CTA'lar ve açılış sayfalarıyla nasıl eşleştireceğimizi anlıyoruz.

Deneyimli PPC Yönetimi

Daha önce hiç sonuç almadıysanız neyin işe yaradığını nasıl bileceksiniz? Google Ads hesap yöneticilerimiz, çeşitli sektörlerde başarılı kampanyaları yönetme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Ve bunu destekleyecek mutlu müşterilerimiz var.

Google Resmi İş Ortaklığı

Bir Google Partner ajansıyla çalışmak size avantaj sağlar. Yalnızca tüm Google reklamcılığı türlerinde sertifikalı olmakla kalmıyoruz, aynı zamanda Google tarafından sağlanan doğrudan desteğe ve diğer kaynaklara da erişebiliyoruz. Kampanyalarınız bu özel içeriden öğrenilen bilgiden doğrudan yararlanır.

“Eğer gerçekten ne istediğinizi biliyorsanız, ait olduğunuz yer Batuhan Bey ve ekibi olacaktır. Kaygı duymayın, arkanıza yaslanın ve sonuçlara odaklanın.”

PAZARLAMA DİREKTÖRÜ
Ayşe T. (Zarra Home)

Ücretli Arama Ağı Reklamları size neler kazandırabilir?

%44

Arama Ağı Reklamları yapmaya başlayan işletmelerin marka bilinirliğindeki büyüme oranı.

%100

Arama sonuçları sayfasındaki toplam tıklamaların oranıdır. Tek başına SEO’ya bağımlı kalmanın olası satış potansiyelinizi sınırladığının kanıtıdır.

%82

Arama Ağı Reklamlarına yapılan tıklamaların oranı qualify hasta leadi alma olasılığını artırıyor ve bu da daha iyi olası satışları sağlıyor.

FAQ

Sağlık Turizmi Hizmetlerimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık turizmi hizmeti pazarlaması; yeni hasta kazanımı sağlanması ve çevrimiçi bir marka imajı oluşturmak amacıyla sağlanan danışmanlık hizmet bütünüdür. 

Sağlık turizminde öne çıkan parametreleri listelemek gerekirse:

  • Stratejik bir sağlık turizmi web sitesi.
  • Sağlık turizmi reklam pazarlaması. (Google Ads, Meta for Business Ads, Yandex Ads)
  • Sağlık turizmi ülkeye özel coğrafi SEO danışmanlığı.
  • Etkili bir sosyal medya yönetimi

Hasta adaylarınız sizin reklamlarınızı Google’da ve Sosyal Ağlarda görürler. Her reklam kampanyası ayrı bir hedefleme ve kurgu uygulanır. Hasta adayının siteye ulaştığı reklamda hastaların yapılan kurgulara göre size ulaşması hedeflenir. Bu hedefleme; WhatsApp butonu ya da başvuru formu şeklinde olabilir. Bazı reklam modellerinde sosyal ağlardan hiç ayrılmadan, “isim soyisim, telefon, e-mail” gibi bilgilerin iletildiği form kurgularıda yapılmaktadır.

Burada önemli noktalar aşağıdaki gibidir:

  • Ulaşmak istediğiniz ülkeyi belirleyin.
  • Ön plana çıkarmak istediğiniz hizmetleri tanımlayın.
  • Bütçeyi bölgelere göre planlayın.
  • İlgili sağlık pazarındaki rekabeti araştırın.
  • Yasal gereklilikler hakkında bilgi sahibi olun.
  • Dijital pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra saha ve iletişim faaliyetleri de son derece önemlidir.

Şirketiniz için daha fazla gelir elde edin!

Birlikte yol yürüdüğümüz bazı özel markalar;