Hakkımızda

Yola çıkış hikayemizi bizden dinleyin!

24 Ağustos 2011 yılında “Dolunay Bilişim” ismi ile sektöre merhaba dedik.

2011 yılında; sanal sunucu, web hosting, alan adı, web tasarım, e-ticaret, Google Ads ve SEO gibi süreçleri temel alan şirketimiz… 2017 yılına gelindiğinde ise köklü bir revizyona giderek sadece SEO, Google Ads, Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Tasarım ve E-Ticaret süreçleri için çalışan bir ajans haline gelmiş ve marka ismi “Batuhann” olmuştur.

Ajansın ismi, ajans kurucumuz olan “Batuhan Hasanusta” tarafından o dönem Acun Ilıcalı tarafından kurulmuş olan çift “N” içeren “Acunn” isminden esinlenilerek seçilmiştir.

Ajansızımız; 2019 yılının Nisan ayından bu yana Google Partneri olarak hizmet vermektedir.

Batuhann” ismi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından, 2021 yılı itibariyle 10 yıl süre ile ajansımıza tahsis ve tescil edilmiştir.

Şuan İstanbul’da 2 ve Londra’da 1 faal ofis ile müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

Şeffaflık

Bizde karanlık hiçbir alan yok. Tüm müşterilerimizle ilişkilerde samimi olduğumuza inanıyoruz. Ne yapacağımızı söyleyeceğiz, sonra da söylediğimizi yapacağız.

Bütünlük

Dürüstlüğe öncelik veriyoruz, her zaman güvene dayalı ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Güvenin, tavizsiz standartlarımızı sürekli koruyarak kazanılacağının bilincindeyiz.

Basitlik

Uzman olmanın karmaşık görünmek anlamına gelmemesi gerektiğine inanıyoruz. Yaklaşımımızda açık sözlüyüz, karmaşık görünen şeyleri basitleştirmek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Performans

Dijital pazarlama alanında veriler verilir. Ancak yalnızca belirli metriklere ilişkin raporlara erişim sahibi olmaktan bahsetmiyoruz. Her kampanyanın gerçek iş büyümesine dönüşmesini sağlıyoruz.

Batuhann: pazarlama çözümleri sağlayıcı ajansı

Dijital Pazarlama çözümlerinde lideriz.

Yılların deneyiminden sonra, her pazarlama kanalının kendine özgü avantajları olduğunu ancak diğer kanallarla stratejik olarak birleştirildiğinde en iyi sonucu verdiğini öğrendik. Bu nedenle müşterilerimize görünürlüğü artırmak, dönüşümleri artırmak ve geliri artırmak için kapsamlı bir dijital kanal karışımından yararlanan tam hizmet stratejileri sunuyoruz.