Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal Medya Danışmanı, sosyal medya hesaplarınıza (Instagram, TikTok, Twitter ve diğerleri) danışmanlık veren ve size özel ücretiyle çalışan bir uzmanlık hizmetidir. Sosyal Medya Danışmanlığı kısaca; Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter, TikTok gibi sosyal medya mecraları için hesapların yönetilmesi, reklamların planlanması, oluşturulması ve yapılandırılması ile sektörünüze ve size özel olarak sunulan bir danışmanlık hizmeti modelidir.

 

sosyal-medya-danışmanlığı

 

Sosyal Medya Danışmanlığında Reklamcılık Nedir?

Sosyal Medya Reklamcılığı; Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter gibi sosyal medya platformlarında, ürününüz, hizmetiniz ya da şirketiniz ile ilgili oluşturacağınız reklamlarla, doğru hedef kitleye kolayca ulaşmanızı sağlayan reklamcılık modelidir. Sosyal Medya hesaplarınız üzerinden bir ürün ya da hizmet satıyorsanız, sadece paylaşım ya da içerik çalışmaları yapmak satış ve pazarlama başarısını yakalamak için yeterli olmayacaktır. Ciddi bir pazarlama stratejisi için; Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetine ihtiyacınız vardır.

Sosyal Medya ile, markanızı kısa bir sürede tanıtmak ve hemen para kazanmaya başlamak mümkündür. Sosyal Medyada başarı, sektöre özel çalışma ile gelir. Gelin, sektörünüze ve size özel bir çalışma için bugün tanışalım. Batuhann Sosyal Medya Danışmanlık Ajansı ile, bugün kazanmaya başlayın.

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Ücretsiz bilgi almak için, bizi hemen arayın.

Sosyal Medya Süreçlerinize Nereden Başlamalısınız?

Her hesabın ve her projenin kendine has yapısı olması sebebiyle projeye özel bir çalışma yapılması elzemdir. İyi bir Sosyal Medya Danışmanlık Ajansı, projeyi tabi tutacağı analizler ve incelemeler neticesinde doğru bir çalışma planı oluşturarak işlemlerine başlamalıdır. Ayrıca biz Batuhann Dijital Pazarlama Ajansı olarak; Sosyal Medya reklamlarını, Google Ads Reklamları ile besleyerek kazanma sürecinizi hızlandırmayı doğru buluyoruz. Yapmanız gereken tek şey; Google Ads Danışmanlığı sayfamızı incelemek.

Sosyal Medya Hizmetinizi, Doğru Ajanstan Alın!

sosyal-medya-uzmanı-batuhann

Sosyal Medya Süreçleriniz İçin Neler Yapabiliriz?

Batuhann Dijital Pazarlama Ajansı olarak 360 derece dijital performans çözümleri sunmaktayız. Bunlardan bir tanesi de sosyal medya danışmanlığı, reklamcılığı ve hesap yönetimidir. Sosyal medya hesaplarınız ve sizin için yapabileceklerimiz şunlardır;

  • Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi. (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Pinterest ve vb.)
  • Sosyal hesaplarınızda düzenli paylaşım yapılması.
  • Müşterilerinizin taleplerine cevap verilmesi.
  • Çeşitli yarışmaların düzenlenmesi ve takibinin gerçekleştirilmesi.
  • Hayran kitlenizin periyodik olarak büyümesinin sağlanması.
  • Etkileşimi artıracak stratejilerin geliştirilmesi ve uygulanması.
  • Yapay zeka destekli reklam kurgularının yapılması.
  • Ürün ve hizmetleriniz için re-marketing (yeniden pazarlama) kurgularının yapılması.
  • Sadık müşterilerin oluşturulması ve süreçlerin yönetilmesi.

Bazı Müşterilerimiz

batuhann-referanslar

İstanbul Merkez Ofis

Londra Merkez Ofis