Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Uzmanı Nedir?

Sosyal Medya Uzmanı, sosyal medya hesaplarınıza (Instagram, TikTok, Twitter ve diğerleri) danışmanlık veren ve size özel ücretiyle çalışan bir uzmandır. Sosyal Medya Uzmanı kısaca; Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok gibi sosyal medya platformları için hesapların yönetilmesi, reklamların planlanması, oluşturulması ve yapılandırılması ile sektörünüze ve size özel olarak sunulan bir danışmanlık hizmetidir.

 

sosyal-medya-uzmanı

 

Sosyal Medya Reklamları ve Reklamcılığı Nedir?

Sosyal Medya Reklamcılığı; Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter gibi sosyal medya platformlarında, ürününüz, hizmetiniz ya da şirketiniz ile ilgili oluşturacağınız reklamlarla, doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlayan reklam ve reklamcılık modelidir. Sosyal Medya hesaplarınız üzerinden bir ürün ya da hizmet satıyorsanız, sadece paylaşım ya da içerik çalışmaları yapmak pazarlama başarısını yakalamak için yeterli olmayacaktır. Ciddi bir pazarlama stratejisi için; Sosyal Medya Uzmanına ihtiyacınız vardır.

İyi bir Sosyal Medya Uzmanı ile kısa sürede tanınmak ve hemen para kazanmaya başlamak mümkündür. Sosyal Medyada başarı, sektöre özel çalışma ile mümkündür. Gelin, sektörünüze ve size özel bir çalışma için bugün tanışalım. Batuhann Sosyal Medya Ajansı ile, bugün kazanmaya başlayın.

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Ücretsiz bilgi almak için, bizi hemen arayın.

Sosyal Medya Reklamlarına Nereden Başlamalısınız?

Her hesabın ve her projenin kendine has yapısı olması sebebiyle projeye özel çalışma yapılması önemlidir. İyi bir Sosyal Medya Uzmanı, projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde doğru bir çalışma planı oluşturarak işlemlerine başlamalıdır. Dilerseniz Sosyal Medya reklamlarınızı, Google Ads Reklamları ile besleyerek kazanma sürecinizi hızlandıralım. Yapmanız gereken tek şey; Google Ads Danışmanlığı sayfamızı incelemek.

Sosyal Medya Hizmetinizi, Doğru Uzmandan Alın!

sosyal-medya-uzmanı-batuhann

Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Neler Yapabiliriz?

Ajans olarak 360 derece dijital performans çözümleri sunmaktayız. Bunlardan bir tanesi de sosyal medya uzmanlığı, reklamcılığı ve hesap yönetimidir. Sosyal medya hesaplarınız için yapabileceklerimiz şunlardır;

  • Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi. (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Pinterest ve vb.)
  • Sosyal hesaplarınızda düzenli paylaşım yapılması.
  • Müşterilerinizin taleplerine cevap verilmesi.
  • Çeşitli yarışmaların düzenlenmesi ve takibinin gerçekleştirilmesi.
  • Hayran kitlenizin periyodik olarak büyümesinin sağlanması.
  • Etkileşimi artıracak stratejilerin geliştirilmesi ve uygulanması.
  • Yapay zeka destekli reklam kurgularının yapılması.
  • Ürün ve hizmetleriniz için re-marketing (yeniden pazarlama) kurgularının yapılması.
  • Sadık müşterilerin oluşturulması ve süreçlerin yönetilmesi.

Bazı Müşterilerimiz

batuhann-referanslar