SEO Nedir? SEO Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

seo-nedir

seo nedirSEO Nedir?

SEO danışmanlığı hizmeti almak için bana ulaşan müşteri adaylarının tamamı öncelikle “SEO nedir?” diye soruyor. Birçok kişi gündelik hayatın içerisinde SEO kelimesini sıkça duyuyor olsa da, gerçekte tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyor. SEO, Search Engine Optimization kısaltmasıdır. Türkiye de ise, arama motoru optimizasyonu olarak bilinir.

SEO çalışmaları, arama motorlarının bir web sitesi hakkında bilgi sahibi olup onu yukarıya taşımasına öncelik tanıyan hizmet olarak tanımlanabilir. Arama motoru optimizasyonu SEO ile amaç; web sitesinin değerini/otoritesini artırarak, arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması ile sitenin organik ziyaretçi trafiğinin artırılmasıdır.

2 tip SEO içeriği mevcuttur. İlki site içi SEO ve ikincisi site dışı SEO çalışmalıdır. Bu 2 içerik, arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır. Elbette bu süreç büyük firmalar için farklılık gösterebilirken, burada arayış SEO Uzmanı üzerine olmalıdır. SEO danışmanlığı hizmetim ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak için, SEO Danışmanlığı sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

 


Bu içeriği beğendiysen oy vermeyi unutma! 😊

[Toplam:26    Ortalama:4.7/5]


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma mı ihtiyacınız var?