Hakkımda
Kısaca Ben

Yazılım dillerine, marka yönetimi ve pazarlamaya, sunucu ve sistem altyapılarına hakim bi’ insan. C++, HTML, CSS ve JS bilgisi mevcut. Yıllarını, bilgisayar donanım ve ağ altyapılarına adamış olup… Yaşıtları sokaklar da vakit öldürürken, o lisede merakını cezbeden yazılımları ve kodlamaları kendi çabalarıyla öğrendi. 2010 yılından bu yana, birçok kurumsal web site tasarlayıp satışını gerçekleştirdi.

8 yıldır reklam, tasarım, yazılım ve internet hizmetleri veren butik bir firmanın sahibi. 7 yıldır resmi olarak; dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, reklam, pazarlama ve pr işi yapmakta. Google reklamları/ads ve algoritmalarıyla/seo arası oldukça iyi. B2B ve B2C sektörler için çeşitli izleme ve iyileştirme optimizasyonları yapar. (UI/UX) Çeşitli ünlülerin ve markaların sosyal medya hesaplarını yönetmiş ve yönetmeye devam etmekte. Lead generation, product specific landing page, e-ticaret marketing ve birçok başka niş alanda bilgi ve tecrübe sahibi. Son 1 yıldır; "Dijital Dönüşüm, Yeni Nesil Satış ve Pazarlama, E-Ticaret" gibi konularda konuşmacılık yapmakta.

Yetkinlikler

Google Ads

100%

Google Analytics

90%

SEO

100%

Sosyal Medya Reklamcılığı

100%

UI/UX

90%

Yandex Metrica

100%

PHP/HTML5/CSS

85%

Photoshop

80%

Deneyimler

Eylül 2019 - Halen

Medical Park Hastaneler Grubu
Kıdemli Dijital Pazarlama Uzmanı

Genel PR, SEO çalışmaları, sosyal medya takibi ve hasta/ziyaretçi geri bildirimlerini toplama, sosyal medya hesaplarının yönetimi ve diğer pazarlama faaliyetleri.

Eylül 2019 - Halen

Esthetic Hair Turkey
Kıdemli Dijital Pazarlama Uzmanı

Tamamen yurtdışına yönelik olarak; Google Ads ve Sosyal Medya reklamlarının faaliyete alınması ve yönetilmesi, site içi ve site dışı SEO çalışmalarının yapılması, web sitenin kullanıcı deneyimine uygun (UI-UX) olarak düzenlenmesi, iyileştirmesi ve potansiyel müşterilerin arttırılması. (Toplam 9 dilde yayım ve işlem)

Kasım 2018 - Halen

KreonAgency.com
CO-Founder

360 derece dijital pazarlama ajansı. Uçtan uca marka yönetimi. SEO, Google Ads, e-ticaret süreç yönetimi, sosyal medya reklam ve içerik yönetimi, web tasarım geliştirme ve iyileştirme, PR çalışmaları, mailing içerik yönetimi, metin içeriği, content üretimi ve tüm dijital pazarlama faaliyetleri.

Kasım 2018 - Eylül 2019

PrimeApps
Dijital Pazarlama Uzmanı

Ofisim.com şirketinin yurt dışı odaklı iştirak şirketi olan PrimeApps'de; lead oluşturma, sosyal medya hesaplarının yönetimi, Google Ads, LinkedIn, Facebook ve Instagram reklam yönetimi, re-marketing, SEO ve PR çalışmaları, rakip analizi, mailing metin içeriği ve diğer tüm pazarlama faaliyetleri. Tüm çalışmalar; Amerika ve Avrupa için yapılmıştır.

Şubat 2018 - Eylül 2019

Ofisim.com
Dijital Pazarlama Uzmanı

Lead generation, Google Ads, LinkedIn, Facebook ve Instagram reklam ve hesap yönetimi, web site tasarım geliştirme ve iyileştirme, SEO ve PR çalışmaları, rakip analizi, mailing tasarım ve metin içeriği, webinar organizasyonu ve diğer tüm pazarlama faaliyetleri.

Ocak 2017 - Ocak 2019

Big Mamma's
Dijital Pazarlama Uzmanı

SEO çalışmaları, Google Business-Instagram-Facebook-Swarm hesaplarının yönetimi, Google Ads-Facebook-Instagram sosyal medya reklam yönetimi, web site tasarım geliştirme, reklam ve PR çalışmaları, müşteri iletişimi ve ilişkileri yönetimi, açılan marka şikayetlerinin takibi ve müşteri feedbacklerini toplama.

Şubat 2013 - Halen

Freelancer
Dijital Pazarlama Uzmanı

Kurumsal kimlik oluşturma, marka danışmanlığı, Google Ads, Facebook ve Instagram reklam yönetimi, içerik oluşturma, tasarım geliştirme ve iyileştirme, SEO ve PR çalışmaları, müşteri iletişimi ve ilişkileri yönetimi, şikayet takibi ve müşteri geri bildirim yönetimi.

Nisan 2012 - Mayıs 2015

İlker Ayrık
Sosyal Medya
Sosyal Medya Uzmanı

Oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'ın sosyal medya hesaplarının yönetimi.

Mart 2012 - Şubat 2014

Kanal D
(Doğan Holding)
Dijital Pazarlama Uzmanı

Instagram-Facebook-LinkedIn sosyal medya hesaplarının yönetimi, Google Ads-Facebook-Instagram reklam yönetimi, Web Site Geliştirimi, SEO, Reklam ve PR çalışması, müşteri taleplerini toplama ve iletişimi, açılan marka şikayetlerinin takibi, genel Koordinasyon ve müşteri feedbacklerini toplama.

Ağustos 2011 - Halen

DOLUNAYBILISIM.Net
CO-Founder

Linux, Windows, BSD sunucu kurulumu ve konfigürasyonu. Alan adı, web hosting, bulut sunucu ve kiralık sunucu sunucu servis sağlayıcısı.

Eğitim

2016 - 2018

Üniversite
(Lisans)
İstanbul Üniversitesi

Sosyoloji

Sosyolojinin temeli, felsefe, sosyoloji ağırlıklı psikoloji eğitimi

2014 - 2018

Üniversite
(Lisans)
İstanbul Arel Üniversitesi

Yeni Medya ve İletişim PR

Yeni medya alanında dijital pazarlama ve sosyal medya üzerine eğitim, kurgu ve montaj eğitimi, geleneksel ve yeni gazetecilik, haber toplama ve yazma, metin yazarlığı, sosyoloji, psikoloji, insan toplumu ve bilimi eğitimi.

2009 - 2013

Lise
Orkunoğlu Amerikan Kültür Koleji

Türkçe - Matematik

İngilizce ağırlıklı Türkçe-Matematik temel lise eğitimi.