E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir ve Neden Alınır?

E-Ticaret danışmanı, ticaretin online dünyaya geçmesi ile kavram olarak hayatımıza girmiştir. E-Ticaret Uzmanı ise, web sayfalarınız için bir çok kriterde hizmet sunan uzmanlara verilen unvandır. E-Ticaret Danışmanı seçerken, çok dikkatli olunmalıdır.

E-Ticaret Uzmanı, firmanızın internetteki online itibarını ve prestijini daha etkin yöneterek firmanız ile hedef kitleniz arasında etkili bir iletişim oluşturmanızı mümkün kılar. Bu sayede satışlarınız artar ve kazanç grafiğiniz yukarı doğru harekete geçer. Bu süreçleri yöneten ajanslara, E-Ticaret Ajansları denir.

 

e-ticaret-uzmanı

E-Ticaret Ajansı Seçimi Neden Önemlidir?

Her web sitesinin, her projenin kendine has yapısı olması sebebiyle projeye özel çalışma yapılması önemlidir. İyi bir E-Ticaret Ajansı, projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde doğru bir çalışma planı oluşturarak işlemlerine başlamalıdır. Size özel E-Ticaret Danışmanlığı hizmeti için, gelin sektörünüze özel stratejinizi bugün birlikte belirleyelim. Ücretsiz site analizi talebi için, bize WhatsApp üzerinden ulaşmanız yeterlidir. Ayrıca hala incelemediyseniz: E-Ticaret Danışmanı Nedir? içeriğize mutlaka göz atın.

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Ücretsiz bilgi almak için, bizi hemen arayın.

E-Ticaret Alışveriş Sitesi Kurmak İstiyorum, Nasıl Yapabilirim?

Oluşturmak istediğiniz e-ticaret sitesinin hangi özelliklere sahip olmasını istediğinizi belirleyerek sürece başlayabilirsiniz. Ancak resmi bir şirket kuruluşu olmadan Sanal Pos ve fatura işlemlerini yapamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Bizden satın alacağınız hizmetlerin tamamı kişisel ve size özel e-ticaret sitesi olmaktadır. Tüm e-ticaret paketlerimizde iOS ve Android mobil uygulamaları ücretsiz sağlamaktayız. Yapmanız gerekenler tek şey bizimle iletişime geçerek, e-ticaret danışmanlığı hizmetimizden faydalanmaktır. Bu sayede ihtiyacınız olan online mağazaya kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Pazar yerlerine entegreli, mobil uygulamaları olan ve tamamen size özel bir görünüme sahip sitenize hemen sahip olabilirsiniz. Ayrıca yavaş çalışan ve açılan bir alışveriş (e-ticaret) sitesinden kimse memnun kalmayacağından ötürü site hızı önemli bir faktördür. Tüm bu özellikler ve çok daha fazlası için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret Hizmetinizi, Doğru E-Ticaret Ajansından Alın!

e-ticaret-danışmanı-batuhann

Bazı Müşterilerimiz

batuhann-referanslar

İstanbul Merkez Ofis

Londra Merkez Ofis